Тиждень пам`яті "Ми тебе не забудем, Тарасе"

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь всій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря,бо він убрав у себе безсмертне дихання душі. Бо він такий великий і незбагненний, як життєдайний дощ, як весняний вітер, як ясне сонце, як щедра рідна земля. З минулого віку й до наших часів, а далі – у майбутнє, у нові віки.
Щовесни на початку березня в нашому дитячому садочку вшановуватимуть пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
З метою шанування української мови та виховання у дітей любові до рідного слова, відзначення Шевченківських днів в дитячому садку було проведено ряд заходів, а саме:в групових дитячих бібліотечних осередках відкрито виставку дитячої української книги, присвячену життю і творчості видатного українського Кобзаря; організовано художні виставки за мотивами творів Т.Г. Шевченка .

З дошкільня тами проведено тематичні заняття: «Шевченко – художник»; «Шевченко – письменник» «Шевченко – музика» « Шевченка пам’ятаємо – його вірші читаємо»

.